Content
design: www.akalnik.eu
Posłuchaj fragmentu

Opinie


Izka

Polecam! Słucham nagrań w słuchawkach, w ulubionym miejscu domu, wolnym od dźwięków z otoczenia, z zamkniętymi oczami. Pierwszy raz w ogóle słucham płyty z muzyką relaksacyjną. Wiedziałam, że taka muzyka istnieje, ale myślałam, że nie jest dla mnie. Teraz wiem, jak bardzo się myliłam i żałuję, że w pierwszej ciąży nie miałam możliwości skorzystać z takiej formy relaksu. Dodatkowo muzyka wzmacnia przyswajanie pozytywnych i budujących stwierdzeń znajdujących się w nagraniach audio.

lut 21, 21:40

Magda

Gratuluję pomysłu. Swietnie wykonane.
Dziękuje za przyjemne chwile.Ja i brzuszek naprawde zlapalismy oddech.

lis 6, 20:30

mateusz

Swietny pomysł na prezent. Zwlaszcza przy trzecim Dziecku. Ciocia ma teraz chwile dla siebie, by zlapac oddech wsrod krzataniny domowej!

lut 27, 23:59

Dorota

Wlasnie skonczylam sluchac. Super. Bardzo mi sie podoba. Teksty bardzo fajnie i ladnie czytane, muzyka relakasujaca. Wezme sobie “czas narodzin” na porodowke. A nuz bedzie mi sie chcialo czegos takiego sluchac miedzy bolami :)
Moja profesjonalna opinia ( jestem zawodowym psychologiem) jest rownie przychylna.
Znam wiele relaksjacji plus sama robie duzo relaksjacji pacjentom, wiec to co ma nagrane na plytkach jest naprawde fajne i dobrze ulozone.

lut 12, 12:43

Monika

Muszę dodać kilka słów… Płytę Narodziny Mamy otrzymałam, będąc w 6-tym miesiącu ciąży. Pomiędzy pracą, codziennym biegiem, nie miałam czasu dla siebie. Jednak pewnego dnia usiadłam, zamknęłam oczy i włączyłam płytę… Było to dla mnie niesamowite doświadczenie, nareszcie mogłam się odprężyć, pomyśleć… Ale przede wszystkim zaczęłam inaczej patrzeć na ten wspaniały okres, w którym się znajdowałam. Dzięki cennym wskazówkom, wsłuchując się we własny organizm, nauczyłam się, jak naprawdę poczuć Moje Maleństwo. Za każdym razem, gdy słuchałam tej płyty, był to dla NAS niezwykły czas… czas, który mieliśmy tylko dla siebie. Z perspektywy czasu dostrzegam, jak cenny on był, gdyż pozwolił nam na wypracowanie pewnej więzi…więzi, która jest potrzebna każdej matce i dzieciątku… Mam nadzieję, że każda mama w tym wspaniałym okresie życia natrafi na tę płytę, bądź dostanie ją w prezencie… I mam nadzieję, że nie utkwi ona na półce…ale będzie przekazywana z rąk do rąk… tak, by każdy mógł skorzystać z tej przyjemności… ja już swoją przekazałam dalej…:) A Autorom życzę, aby w przyszłości była ona jak odwieczna książka…o której słuch nigdy nie zaginie… Pozdrawiam w oczekiwaniu na kolejne części…:)

lut 8, 21:03

Magdalena Palkij psycholog i terapeuta psychosomato analityczny, od 12 lat otaczający opieką kobiety w ciąży i okresie poporodowym.

Płyta dla Kobiet „wypełnionych światłem”, w Czasie dwóch serc i dwóch dusz w jednym ciele. Melodia i głos, które poprowadzą Ciebie w głąb siebie i będą wspierać codzienność rodzących się Mamy i Dziecka. Szczególnie polecane Kobietom ciekawym świata wewnętrznego i doświadczeń w poszukiwaniu harmonii.
Płyta prowadzi, pomaga używając metod skutecznych, starych jak świat tak jak w cyklu oczekiwania i narodzenia.

lis 11, 20:45