Content
design: www.akalnik.eu
Posłuchaj fragmentu

O produkcie

2 płyty audio z sesjami relaksacyjnymi i wizualizacjami dla Kobiet w ciąży. W tle muzyka relaksacyjna:

Część 1. Czas ciąży
Część 2. Czas narodzin
Szczegóły -patrz Zastosowanie

GRATIS: 3 sesje coachingowe on-line i miniksiążeczka

Dzięki Narodzinom Mamy:

  • odzyskasz spokój i harmonię
  • pogłębisz więź z Dzieckiem
  • wzmocnisz witalność
  • zwiększysz zaufanie we własne siły
  • pogodnie przejdziesz przez okres ciąży
  • uwolnisz się od stresu i napięć
  • będziesz świadomie towarzyszyć Dziecku, obdarzysz je pełnią miłości

Twoje ponowne narodziny jako MaMy

Zostaniesz Mamą. Ten magiczny moment, kiedy nareszcie weźmiesz swoje Dziecko w ramiona, będziesz je tulić i kochać wywołuje uśmiech na Twojej twarzy.

Być może teraz nie mieścisz się już w ulubione dżinsy, zapomniałaś również jak wyglądają szpilki. Miewasz mdłości, a powiększający się brzuch ogranicza Twoją aktywność i utrudnia oddychanie. Czasami bywa ci dosłownie ciężko, jesteś zmęczona i rozkojarzona. Szczęśliwie dla Ciebie i Maleństwa relaksacja pozwoli na ukojenie umysłu, rozproszy przykre myśli i przywróci Ci, Wam spokój. Dzięki świadomemu relaksowi spokojnie przejdziesz przez zmęczenie i stres.

Najważniejsza jesteś teraz Ty i rozkwitające w Tobie Nowe Życie. Jako radosna, wypoczęta i spokojna Mama możesz świadomie i aktywnie towarzyszyć swojemu Dziecku w podróży na świat. Dzięki relaksacji jesteś pogodnie nastawiona do życia, czujesz się pełna energii, zrozumienia dla siebie i swojego ciała. Ślesz do swojego Dziecka ciepło i miłość. Maleństwo odczuwa Twoją troską i spokój, samo odwdzięcza się również spokojem. Te szczególne chwile poświęcacie tylko sobie, wspieracie się, pogłębiacie łączącą Was więź. Wspólnie przeżywacie kolejne tygodnie ciąży. W taki oto sposób Dziecko wyczuwa Twoje wsparcie i akceptację, a Ty sama odczuwasz harmonię i ufność w przyszłość.

To takie przyjemne uczucie móc kochać i czuć, że jest się kochaną.

Pozwól sobie na chwilę wytchnienia. W tym magicznym dla Ciebie i dla Was momencie, niech Narodziny MaMy towarzyszą Ci w radosnym przeżywaniu Twojej ciąży.