Content
design: www.akalnik.eu
Posłuchaj fragmentu

O nas

Jednym z najbardziej niezwykłych doświadczeń w życiu kobiety są narodziny jej Dziecka. Często jednak współczesne kobiety, w tym również i ja sama, czujemy niepokój związany z ciążą i porodem. Chcąc skupić się na Dziecku i świadomie przeżyć ciążę poprosiłam mojego męża, zawodowego muzyka, o nagranie dla mnie i naszego Maleństwa afirmacji. Za zadanie miały przygotować mnie mentalnie do porodu. Tak rozpoczęła się historia powstania płyty Narodziny MaMy. Relaksacja i wizualizacje dla kobiet w ciąży.

Celem tej płyty jest wsparcie kobiet w ciąży w nabraniu przekonania w to, iż poród jest bezpiecznym, naturalnym procesem, który towarzyszy nam od początku ludzkości. Procesem, który wzbogaca wnętrze, pogłębia zaufanie we własne siły i stanowi inspirację przyszłych działań zarówno dla samych kobiet, jak również ich partnerów. Narodziny MaMy mają również za zadanie aktywnie wspierać kobietę w jej własnych narodzinach w nowej roli, jaką jest bycie Mamą.

Jako Akredytowany Coach (ACC) w International Coach Federation (ICF) i trenerka w sesjach audio i w sesjach coachingowych zastosowałam profesjonalne i sprawdzone w praktyce narzędzia i techniki coachingowe. Dodatkowe uzupełnienie stanowią techniki relaksacyjne stosowane z powodzeniem już od wielu lat w coachingu, różnego rodzaju treningach czy też jodze.

Narodziny MaMy powstały z myślą o kobietach w ciąży. Ich celem jest zapewnienie Tobie i Twojemu Dziecku efektywnego odprężenia.
Przy powstawaniu płyty towarzyszyła Nam pasja. Pasja dzielenia się posiadaną wiedzą specjalistyczną, umiejętnościami praktycznymi.


Inspiracją była Nasza córeczka Eliza której dedykujemy tę płytę.

Natalia Janiczak- Liput
Akredytowany Coach (ACC) w ICF
Coach Narodziny Mamy