Content
design: www.akalnik.eu
Posłuchaj fragmentu

Coaching


Coaching jest partnerstwem z klientem w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje klienta do maksymalizacji swojego osobistego i zawodowego potencjału.
Wg ICF (International Coach Federation)


Coaching to wspaniały sposób uruchamiania indywidualnych zasobów emocjonalnych i energetycznych, dający głęboki wgląd w siebie. Coaching pobudza naszą kreatywność, zwiększa siłę motywacji. Dzięki niemu czujemy, kiedy budzimy się do życia, uczymy się, co jest zgodne z naszą naturą.
Piotr Ciepliński

Zostaniesz Mamą. W Twoim życiu i w życiu Twoich najbliższych nastąpią duże zmiany. Sesje coachingowe to propozycja dla Ciebie, która aktywnie wesprze Cię w procesie aklimatyzacji do nowych warunków. Zadaniem sesji jest towarzyszenie Ci w Twoich narodzinach w nowej roli, jaką jest bycie Mamą. Pomogą Ci one również w rozwinięciu własnego potencjału i koncentracji na tym, co jest „tu i teraz” oraz na planach i efektywnych działaniach na przyszłość. Jestem pewna, że posiadasz duży potencjał i możliwości. Z chęcią wspólnie z Tobą popracuję nad ich odkrywaniem i wdrażaniem.

Sesje coachingowe – korzyści dla Ciebie:

  • Wydobędą Twoje mocne strony i ułatwię efektywne funkcjonowanie w nowej roli Mamy
  • Zainspirują Cię do rozwoju osobistego
  • Wesprą Cię podczas trwania ciąży i połogu
  • Pomogą Ci w realizacji celów praktycznych i życiowych
  • Towarzyszyć Ci będą w aktywnym kształtowaniu przyszłości na miarę Twoich potrzeb

Jako dyplomowany Coach i trenerka w sesjach audio i w sesjach coachingowych zastosowałam profesjonalne i sprawdzone w praktyce narzędzia i techniki coachingowe. Dodatkowe uzupełnienie stanowią techniki relaksacyjne stosowane z powodzeniem już od wielu lat w coachingu, różnego rodzaju treningach czy też jodze.

Zastosowane w nagraniach audio techniki i narzędzia zaczerpnięte z psychologii pozytywnej są pomocne w procesie uwalniania się od barier budowanych przez własny organizm:

  • afirmacja [łac. affirmatio ‘potwierdzenie’], w psychologii zdania wpływające na poziom samoakceptacji poprzez tworzenie pozytywnych wzorców mentalnych
  • wizualizacja stan wzmożonego wytwarzania wyobrażeń w umyśle, kiedy aktywizowane są doświadczenia zmysłowe i emocjonalne. Jest powszechnie stosowana jako element mentalnego wsparcia w wielu dziedzinach (m.in. w sporcie)

Skuteczność powyższych metod została wielokrotnie udowodniona. Relaksacji możesz poddawać się codziennie. W momentach, gdy poczujesz się zmęczona, lecz również, gdy będziesz chciała celebrować cud nowego rodzącego się w Tobie życia.


Przed Tobą proces coachingu obejmujący 3 bezpłatne sesje on-line stworzone specjalnie z myślą o przyszłej Mamie. Aby otrzymać bezpłatne sesje coachingu on-line i odkryć kierunek Twojego rozwoju osobistego, wypełnij formularz w Zakładce “Sesje on-line” (wpisz kod znajdujący się na okładce płyty).

Coach Narodziny Mamy